Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet Haber 81 il temsilcisi çevrimiçi buluştu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet Haber Koordinatörlüğü, 81 ilde “Diyanet Haber Temsilcisi” olarak görev yapan personele yönelik, “Çevrimiçi Tanışma-Kaynaşma Toplantısı” düzenledi.
 Diyanet Haber 81 il temsilcisi çevrimiçi buluştu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet Haber Koordinatörlüğü, haber akışını hızlandırmak ve teşkilatın güvenilir haber kaynağı olan Diyanet Haber sitesinde kaliteli haberleri takipçileri ile buluşturmak amacıyla, 81 ilde “Diyanet Haber Temsilcisi” olarak görev yapan personele yönelik, “Çevrimiçi TanışmaKaynaşma Toplantısı” düzenledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

81 il müftülüğü bünyesinde “Diyanet Haber Temsilcisi” olarak görev yapan personelin katıldığı toplantıda, Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri ve Diyanet Haber Koordinatörü Adil Elzerey, “Diyanet Haber” hakkında bilgi verdi.

Diyanet Haber Editörü Ramazan Arslantaş ise “Haber Yazma Teknikleri” konulu bir sunum yaptı.

Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında çevrimiçi düzenlenen toplantıya, Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri ve Diyanet Haber Koordinatörü Adil Elzerey, Diyanet Haber Editörü Ramazan Arslantaş, Başkanlık muhabirleri Ömer Ceylan ve Ammar Esenkal ile Diyanet Haber Teknik Sorumlusu Berkay Kanderun ve 81 ilde “Diyanet Haber Temsilcisi” olarak görev yapan personel katıldı.

Toplantıda Diyanet Haber il temsilcileri tek tek söz alarak görüş ve önerilerini dile getirdi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın