Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet dergileri Haziran sayıları çıktı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanlığınca her ay birbirinden önemli temalarla yayınlanan Diyanet dergilerinin Haziran sayıları okurla buluştu.
 Diyanet dergileri Haziran sayıları çıktı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü koordinesinde her ay birbirinden önemli temalarla yayınlanan Diyanet dergileri 2021 Haziran sayıları okurla buluştu.

Haziran sayısında Diyanet Aylık Dergi “İslam Sanatları” konusuna odaklanırken, Diyanet Aile Dergisi “Mescid-i Aksaya Kandil Olmak” temasıyla okurun karşısına çıktı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ayrıca genç kalemler, usta yazarlar ve keyifli söyleşilerle gençlerin anlam arayışına katkıda bulunan, bugünün sorunlarına, yarının kaygılarına farklı bir pencereden bakan ve gençlik, kültür ve sanat dünyasına yönelik; “güzel bir iz bırakmak için” sloganıyla yola çıkan “Geçerken” dergisi, akademik içeriğiyle “Diyanet İlmi Dergi” ve çocuklara yönelik özenle hazırlanan “Diyanet Çocuk Dergisi” ve “Diyanet Çocuk Dergisi Eki Cim”, Türkiye Diyanet Vakfı yayınevleri, müftülük satış noktaları ve Diyanet dergileri sosyal medya hesaplarında takipçilerini bekliyor.

Güvenle alıp huzurla okumak için TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın