Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İslam'a karşı üretilen "Yalan Haber, Nefret Söylemi ve Kültürel Irkçılık" tüm yönleriyle ele alınacak

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, Diyanet İşleri Başkanlığı, Erciyes Üniversitesi ve SETA Vakfı iş birliğinde "Yalan Haber, Nefret Söylemi ve Kültürel Irkçılık Kıskacında İslam" temasıyla "Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu" düzenlenecek.
 İslam'a karşı üretilen "Yalan Haber, Nefret Söylemi ve Kültürel Irkçılık" tüm yönleriyle ele alınacak
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde; “Yalan Haber, Nefret Söylemi ve Kültürel Irkçılık Kıskacında İslam” temasıyla Ankara’da düzenlenecek sempozyumda, İslam düşmanlığı medya boyutuyla ele alınacak.

“İslamofobiyle Mücadelenin Kurumsallaşması”, “Algılanan İslamofobi”, “Medya ve İslamofobi” başlıklı konuların ele alınacağı sempozyumda, medya kuruluşlarından konuşmacılar yer alacak.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Açılış konuşmasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapması beklenen sempozyumda 113 bilimsel bildiri sunulacak.

Ankara Ticaret Odası Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nin ev sahipli yapacağı “Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu”nda “Yalan Haber, Nefret Söylemi ve Kültürel Irkçılık Kıskacında İslam” konuları tüm boyutlarıyla ele alınacak. 

25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek sempozyumda Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş da oturumlarda konuşma gerçekleştirecek.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın