Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Hafızlık Tespit Sınavları ertelendi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanlığınca yapılan "Hafızlık Tespit Sınavları", koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ileri bir tarihe ertelendi.
 Hafızlık Tespit Sınavları ertelendi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığınca, Başkanlığa bağlı Kur’an kurslarında veya kendi imkânlarıyla hafızlığını tamamlayan vatandaşlara yönelik yılın belirli dönemlerinde uygulanan Hafızlık Tespit Sınavları, koronavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi.

Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “11 Ocak 2021 tarihinde başlaması planlanan Hafızlık Tespit Sınavlarımız, salgın sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.” denildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğünce konuya ilişkin daha önce yapılan duyuruda, “Kur’an kurslarımızda ve dışarıdan kendi imkânlarıyla hafızlıklarını tamamlayan öğrenci ve vatandaşlarımıza yönelik 11 Ocak 2021 tarihinde başlamak üzere, başvuru durumuna göre, sınav tamamlanıncaya kadar müteakip günlerde Başkanlığımızca 2021 Yılı I. Dönem Hafızlık Tespit Sınavı yapılacaktır.” ifadelerine yer verilmişti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın