Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Çat’ta 7 hafız icazet aldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Erzurum Çat İlçe Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayan öğrencilere, hafızlık belgeleri takdim edildi.
 Çat’ta 7 hafız icazet aldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Çat İlçe Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayarak mezun olan 7 öğrenci, hafızlık belgelerini İlçe Müftüsü Sebahattin Erdoğan’ın elinden aldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Hafızlık Tespit Sınavı’nda başarılı olarak “Hafızlık Belgesi” almaya hak kazanan öğrenciler için İlçe Müftülüğünde “Belge Takdim Töreni” düzenlendi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Öğrencileri tebrik ederek hafızlık belgelerini takdim eden İlçe Müftüsü Sebahattin Erdoğan, “Kur’an kurslarımızda hafızlık eğitimlerini tamamlayarak girdikleri sınavda başarılı olan ve hafızlık belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Hamele-i Kur’an olan kardeşlerimizin, bundan sonraki hayatlarında Kur’an’ın ve İslam’ın hadimi olmalarını Rabbimden niyaz ediyorum.” dedi.

Bundan sonra da daha fazla hafız yetiştirmenin gayreti içerisinde olacaklarını kaydeden Müftü Erdoğan, “Salgın sürecinde öğrencilerimizin ders kaybı yaşamaması için Kur’an kursu hocalarımız elinden gelen gayreti göstererek Kur’an eğitimine devam ediyor. Bu anlamda hocalarımıza, öğrencilerimize ve hassasiyet gösteren velilerimize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın