Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bu kış çocuklar 'iyilikle' ısınacak

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Malatya İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Malatya Şubesi iş birliğinde temin edilen kışlık kıyafetler, Ağrı’da çocuklara hediye edildi.
 Bu kış çocuklar 'iyilikle' ısınacak
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Malatya İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Malatya Şubesi iş birliğinde “Bu Kış Çocuklara Bayram Olsun” sloganıyla “1 Bot, 1 Mont” kampanyası başlatıldı.

İlçe müftülükleri ve hayırsever vatandaşların da destek verdiği kampanya kapsamında temin edilen bot ve montlar, “kardeş şehir” ilan edilen Ağrı’da çocuklara hediye edilmek üzere yola çıktı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Malatya’da güzel bir iyilik hareketi başlattıklarını belirten TDV Malatya Şube Temsilcisi Serkan Bayram, “İyiliği yeryüzüne yaymak ve iyilikle yürekleri ısıtmak için Türkiye Diyanet Vakfı Malatya Şubemiz çalışmalar yürütmektedir. Zorlu kış şartlarında yaşayan çocukların yüzlerini güldürmek, iyilikle yüreklerini ısıtmak için bir yardım kampanyası düzenledik. Bu kış çocuklara bayram olsun dedik ve gönüllülerimizin, hayırseverlerimizin desteği ile toplam nakdî yardımlarıla birlikte bot ve monttan oluşan 52 koli aynî yardımı kardeş şehrimiz Ağrı’ya gönderdik. Rabbim kabul eylesin inşallah. Hayırseverlerimize ve bu iyilik hareketine öncü olan hocalarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın