Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Çevrimiçi 'Çanakkale Özel' programı düzenlendi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Denizli İl Müftülüğü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yılı münasebetiyle Kur’an kursu öğrencilerine yönelik çevrimiçi "Mehmet Akif Ersoy" ve "Çanakkale Özel" programı düzenledi.
 Çevrimiçi 'Çanakkale Özel' programı düzenlendi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Denizli İl Müftülüğü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yılı münasebetiyle Kur’an kursu öğrencilerine yönelik “Mehmet Akif Ersoy” ve “Çanakkale Özel” programı düzenledi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi düzenlenen programda konuşan İl Müftü Yardımcısı Hamide Belgrat, “Çanakkale Zaferi Nasıl Kazanıldı?” ve “İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un Hayatı” başlıklı sunumlar gerçekleştirdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Programda “Mehmet Akif Ersoy’un Çocuklara Bakışı” ve “Çanakkale Zaferi’nin Önemi” başlıklı iki ayrı sunum yapan İl Müftü Yardımcısı Ramazan Özgün Türkmen ise “Bize bu vatanı emanet eden tüm şühedayı rahmetle ve minnetle yâd ediyoruz. Siz gençlerimize emanet edilen bu vatanı en güzel şekilde ileriye götüreceğinize inanıyor ve bu yolda göstereceğiniz çalışmalarınız için Yüce Rabbimizden yardım etmesini temenni ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın