Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bilgiden bilince Kudüs seminerleri düzenleniyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Denizli İl Müftülüğü, gençlere yönelik çevrimiçi “Bilgiden Bilince Kudüs” başlıklı seminer programı hazırladı.
 Bilgiden bilince Kudüs seminerleri düzenleniyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Denizli İl Müftülüğü gençlerde Kudüs bilinci oluşturmak ve işgalci İsrail zulmünü unutturmamak amacıyla gençlere yönelik “Bilgiden Bilince Kudüs” başlıklı seminer programı hazırladı.

İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünce her hafta pazartesi akşamları gerçekleştirilecek çevrimiçi seminerlerde alanında uzman isimler tarafından sunumlar yapılacak. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Seminerler sonunda gençlere İl Müftülüğü tarafından kitap hediye edilecek.

100’den fazla gencin katıldığı seminerlerin ilkinde gençlerle bir araya gelen Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık, seminerlere dair Diyanet Haber’e şu açıklamalarda bulundu.

“Filistinli kardeşlerimizin maddi desteğin yanı sıra manevi desteğe de ihtiyaçları vardır. Aziz milletimiz her zaman olduğu gibi bugün de zalimin karşısında mazlumun yanında durmaya devam etmektedir. ‘Bilgiden Bilince Kudüs Seminerleri’ başlığı ile gençlerimize yönelik seminerlerimizi başlatmış bulunmaktayız. İnsanlığın kadim mirası, Peygamberlerin emaneti, miracın ilk durağı olan Kudüs şehri ve ilk kıblemizin içerisinde bulunduğu Filistin topraklarında yaşananlar hususunda kıymetli gençlerimizi bilinçlendirmek için bu seminerleri çevrimiçi olarak gerçekleştiriyoruz. Bu vesileyle tüm gençlerimizi bu seminerlerimize katılmaya davet ediyorum.”

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın