Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Sungurlu’da 'Kurban Bağış Standı' açıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Çorum Sungurlu İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Sungurlu Şubesince, vatandaşların kurban bağışlarını kabul etmek amacıyla stant açıldı.
 Sungurlu’da 'Kurban Bağış Standı' açıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından; “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na il ve ilçe müftülüklerinin desteği aralıksız sürüyor.

Çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren Sungurlu İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Sungurlu Şube-si, vatandaşların kurban bağışlarını rahatlıkla yapabilmeleri amacıyla “Kurban Bağış Standı” açtı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İlçe Müftüsü İbrahim Köksal ve Müftülük Şube Müdürü Hidayet Türkel, TDV Sungurlu Şubesi Vekaletle Kurban bağış standını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Standa gelen vatandaşlarla sohbet ederek kurbanların TDV aracılığı ve güvencesi ile yurt içi ve yurt dışı ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırıldığını belirten Müftü Köksal, “Vekalet yoluyla kurbanını kestirmek isteyen vatandaşlarımız standımıza veya Müftülüğümüze gelerek bu yıl belirlenen yurt içi 1125 TL, yurt dışı 925 TL tutarındaki kurban bedellerini makbuz karşılığı verebilirler” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın