Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Osmancık’ta kurban vekaleti verecek vatandaşlara büyük kolaylık

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Çorum Osmancık İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Osmancık Şubesince, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların kurban bağışlarını rahatlıkla yapabilmeleri için stant açıldı.
 Osmancık’ta kurban vekaleti verecek vatandaşlara büyük kolaylık
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), vatandaşların kurban bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla her yıl olduğu gibi bu sene de vekaletle kurban kesim organizasyonu başlatmıştı.

Bu doğrultuda çalışmalar yürüten Osmancık İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Osmancık Şubesi, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların kurban bağışlarını rahatlıkla yapabilmeleri için kurban bağış standı açtı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Osmancık Beyler Çelebi Cami avlusunda açılan standı ziyaret eden İlçe Müftüsü ve TDV Osmancık Şube Başkanı Dr. Eyyub Aydın, stantta vekalet yoluyla kurban bağışı alınarak vatandaşların kurban çalışmaları hakkında bilgilendirileceğini ifade etti.

Aydın, “Standımız kurulduğu andan itibaren bağışlar görevlilerimiz tarafından hızlı bir şekilde alınmaya başlanmıştır. Gösterilen yoğun ilgi üzerine, bağış yapmak isteyen vatandaşlarımızın ulaşımlarının kolaylaşması için Merkez Yeni Camii ve Cumhuriyet Camii’ne de görevlendirmede bulunduk. Vatandaşlarımız buralardan da vekaletle kurban bağışı yapabilirler. Bayram günlerine kadar açık olacak olan bağış standımız, her gün 10.00-19.00 saatleri arasında hizmet verecektir. Allah yapılan tüm bağışları en güzel şekilde kabul eylesin.” ifadelerini kaydetti.

Stant kurulduktan sonra bağışların hızlı bir şekilde kabul edilmeye başlandığını söyleyen TDV İlçe Sorumlusu Sacit Meraklı ise vekaletle kurban kesim kampanyasının önemine değinerek vatandaşları kurban bağışı yapmaya davet etti.
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın