Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Köksal: İslam kardeşliği yüreklere taşınıyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Çorum Sungurlu İlçe Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Sungurlu Şube Başkanı İbrahim Köksal, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.
 Köksal: İslam kardeşliği yüreklere taşınıyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) koordinesinde; Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na Sungurlu İlçe Müftüsü ve TDV Sungurlu Şube Başkanı İbrahim Köksal,  verdiği kurban vekaletiyle destek oldu.

Türkiye Diyanet Vakfının İslam’ın kardeşliğini yüreklere taşıdığını vurgulayan Müftü Köksal, “Diyanet İşleri Başkanlığımız, Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla ihtiyacı olan insanlara kurban dağıtımı konusunda önemli bir çalışmayı gerçekleştirerek İslam kardeşliğini yüreklere taşıyor. Bu konuda gereken desteği ilk olarak biz görevlilerin vermesi gerekir düşüncesiyle bu yıl kurbanımı TDV’ye bağışladım. Her görevlimizi ve vatandaşımızı da TDV’ye destek vermeye davet ediyorum.” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

TDV’ye kurban vekaletinde bulunacaklara hatırlatmada bulunan Köksal, İlçe Müftülüğü ve cami görevlileri aracılığıyla 20 Temmuz 2021 tarihine kadar kurban vekaletlerinin kabul edileceğini belirtti.
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın