Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İyilik Konutları'na büyük destek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Suriyeli savaş mağduru ailelere yönelik “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” temasıyla yürütülen İyilik Konutları projesine, Çorum Müftülüğü din görevlileri, Müftülük personeli ve hayırseverler destek oldular.
 İyilik Konutları'na büyük destek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Çorum İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Şube Başkanı Muharrem Biçer, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı İhsan Açık’ı ziyaret ederek bağış çekini takdim etti.

İyilik Konutları projesine destek için Çorum Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi iş birliğinde kampanya başlattıklarını ifade eden Biçer, “Kampanyamız personelimiz, din görevlilerimiz ve hayırseverlerimiz tarafından çok büyük ilgi gördü. Çorum halkı İyilik Konutları projesine büyük bir teveccüh gösterdi.” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı İhsan Açık hayırda yarışan bir medeniyetin mensupları olarak dünyanın neresinde bir mazlum ve mağdur varsa yardımına koşmaya gayret ettiklerini söyledi.

Öte yandan Çorum Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi iş birliğinde sürdürülen Bir Damla Hayat projesi kapsamında toplanan 150 bin liralık bağış çeki, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı İhsan Açık’a teslim edildi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın