Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Dekan Çolak kurban vekaletini TDV’ye verdi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Çorum Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Çolak, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.
 Dekan Çolak kurban vekaletini TDV’ye verdi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde, “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na, önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de toplumun tüm kesimlerinden destek yağıyor.

Bu kapsamda Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Çolak, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban vekaletini TDV’ye verdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Dekan Çolak’ı makamında ziyaret eden Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi yöneticileri, Türkiye Diyanet Vakfınca sürdürülen “2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu” hakkında bilgi verdi.

Çolak, Türkiye Diyanet Vakfı’nın çalışmalarıyla tüm insanlığa ve İslam coğrafyasına yardım eli uzattığını belirterek, “Dünyanın dört bir yanında adeta bir iyilik hareketi öncüsü olan Türkiye Diyanet Vakfına vekâlet yoluyla kurban bağışında bulunarak destek olmaya tüm halkımızı davet ediyorum.” dedi. 
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın