Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bursa Müftülüğü, Ramazan Ekranıyla hanelerle buluştu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Bursa İl Müftülüğü Ramazan ayı boyunca yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında hazırladığı birbirinden farklı programlarla farklı medya mecralarıyla hanelerle buluştu.
 Bursa Müftülüğü, Ramazan Ekranıyla hanelerle buluştu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bursa İl Müftülüğü, Ramazan ayı boyunca sosyal medya, gazete, radyo ve televizyon kanalları için hazırladığı çeşitli programlarla hanelerle buluştu.

Sosyal medya hesapları, yerel radyo ve gazetelerde yayınlanan birbirinden çeşitli yayın içerikleri ve programlarla vatandaşlara ulaşıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Mukabele vaktinden vaaz sunumlarına, çocuk programlarından ailelere yönelik içeriklere ve kandil özel programlarına kadar çok farklı içerikler hazırladı.

Ramazan ayında gazeteler için hazırladığı “Ramazan Sayfasıyla” yazılı basında da faaliyetlerini sürdüren Bursa İl Müftülüğü, yerele televizyon kanalları ve sosyal medya hesaplarından ortak yayınlanan “Mukabele Vakti” programlarıyla Kur’an-ı Kerim’i hanelere taşıdı.

Canlı yayın kuşağında “Vaaz Kürsüsü”, yerel radyoda “İftar Saati”, sosyal medyada “Ailemiz Yuvamız” ve “Cümle Kapısı” gibi programlarla vatandaşlarla buluşan İl Müftülüğü, kadınlara, gençlere ve çocuklara yönelik özel programlar hazırlayarak tüm kesimlere yönelik faaliyetler gerçekleştirdi.

Ramazan çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Bursa İl Müftüsü İzani Turan “Ramazan’ı evlerimizde eda etmemiz gereken bir süreçten geçtik. Bu nedenle sosyal medya üzerinden hazırladığımız mukabele, canlı yayın sohbetleri, radyo ve gazetelere hazırlanan programlarla Ramazan coşkusunu evlerimize taşımaktan ve bu konuda halkımızın memnuniyetini kazanmaktan dolayı mutluyuz.” dedi.
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın