Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet Çocuk Dergisi 'Cim' miniklerle buluştu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Bingöl Karlıova İlçe Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığınca 4-6 yaş grubu çocuklara yönelik hazırlanan Diyanet Çocuk Dergisi eki “Cim”i miniklerle buluşturdu.
 Diyanet Çocuk Dergisi 'Cim' miniklerle buluştu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Karlıova İlçe Müftüsü İsa Demirkaynak, Diyanet İşleri Başkanlığı süreli yayınlarından olan Diyanet Çocuk Dergisi eki “Cim”i çocuklara hediye etti.

İlçe Müftülüğünde çocuklar ve velileriyle bir araya gelen İlçe Demirkaynak, Diyanet İşleri Başkanlığınca Diyanet Çocuk Dergisi’nin “okul öncesi eki” olarak yayımlanan; yardımlaşma, saygı ve sorumluluk gibi değerleri işleyen “Cim” dergisini miniklerle velilerine tanıttı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Cim” dergisinin 4-6 yaş grubu çocuklara yönelik hazırlandığını belirten Müftü Demirkaynak, “Cim dergimiz; çocuklarımızın manevi değerleri kazanması amacıyla hazırlanıyor ve onların karakter inşasında yapıcı bir rol üstlenecek etkinlikleri barındırıyor. Yarının gençleri olan miniklerimiz, Başkanlığımızın hazırlamış olduğu sevimli, eğlenceli ve miniklerimizin zihin dünyasında sevgi eksenli Allah bilinci izini bırakacak dergimizi takip ederek, zihin dünyalarını Allah ve Peygamber sevgisiyle süsleyecekler.” diye konuştu.

İlçe Müftülüğü ziyareti sonrası Enes Bin Malik 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, Kur’an Kursu Öğreticisi Elif Sürmeli rehberliğinde “Cim” dergisine abone oldular.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın