Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Çocuklar çevrimiçi etkinlikte buluşuyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Bingöl Karlıova İlçe Müftülüğü, yarıyıl tatilinde çocuklara yönelik çevrimiçi etkinlikler düzenliyor.
 Çocuklar çevrimiçi etkinlikte buluşuyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığınca yarıyıl tatiline yönelik hazırlanan; “Cami Görevlileri Çocuklarla Çevrimiçi Buluşuyor” projesi kapsamında, Karlıova İlçe Müftülüğü, çocuklara yönelik “Çevrim İçi Din Eğitimi” başlığı altında çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Yarıyıl tatilinde çevrimiçi etkinlikte çocuklarla buluşan din görevlileri, çocukların beş vakit namaz kılabilecek şekilde sure ezberlemelerini ve temel dini bilgileri öğrenmesini sağlıyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çocuklara milli ve manevi değerlerini öğretmek, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak ve dini bilgiler aktarmak amacıyla 25 Ocak-12 Şubat tarihleri arasında hafta içi hergün düzenlenen çevrimiçi derslerin ilk 20 dakikalık diliminde dini bilgiler, ikinci 20 dakikalık diliminde ezber-dinleme, son 20 dakikalık diliminde ise anlatılan konu üzerinden soru-cevap bölümü gerçekleştiriliyor.

Yarıyıl tatilinde günün belirli bir bölümünü din eğitimine ayırmanın önemli olduğuna dikkati çeken ne İlçe Müftüsü İsa Demirkaynak, “Etkinliğin sonunda dereceye giren öğrencilere İlçe Müftülüğümüz tarafından ödüller verilecek. Hocalarımıza ve müracaat ederek bu eğitimden yararlanan kardeşlerimizle velilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın