Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet Yayınları web sayfası hizmete açıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, "sesli, yazılı ve görüntülü olarak yüzlerce içeriğe ulaşabileceğiniz http://diyanetyayinlari.gov.tr web sitemizi istifadelerinize sunuyoruz." dedi.
 Diyanet Yayınları web sayfası hizmete açıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, içerisinde Kur’an-ı Kerim hatim ve meal setleri, yüzlerce kitap ve makale ile sesli ve görüntülü içeriklerin bulunduğu ‘diyanetyayinlari.gov.tr’ internet sitesinin yayına başladığını duyurdu.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, sitenin yayına başladığını sosyal medya hesaplarından, “Salgın sebebiyle evlerimize kapandığımız bu mübarek Ramazan günlerini daha değerli kılmak adına sesli, yazılı ve görüntülü olarak yüzlerce içeriğe ulaşabileceğiniz diyanetyayinlari.gov.tr web sitemizi istifadelerinize sunuyoruz.” ifadeleriyle duyurdu. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Dini Yayınlar Genel Müdürlüğünce hazırlanan siteden, Kur’an-ı Kerim hatim ve meal setlerine, 64 tanesi seslendirilmiş farklı içerik ve formatlarda 300’ü aşkın erişilebilir e-kitaba, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından seçilmiş 138 makaleye ve farklı temalarda Diyanet TV’den seçilmiş 1000’den fazla kısa video içeriğine ulaşılabilecek.

Kıymetli kardeşlerim;
Salgın sebebiyle evlerimize kapandığımız bu mübarek Ramazan günlerini daha değerli kılmak adına sesli, yazılı ve görüntülü olarak yüzlerce içeriğe ulaşabileceğiniz https://t.co/TAPlHTUm7z web sitemizi istifadelerinize sunuyoruz. pic.twitter.com/khZu3fxbA7

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) April 30, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın