Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kumbarasını İyilik Konutları'na bağışladı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Bilecik’te ailesiyle birlikte yaşayan Utku Kemal Gözüm, kumbarasında biriktirdiği harçlıklarını Türkiye Diyanet Vakfının İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa ettiği İyilik Konutları'na bağışladı.
 Kumbarasını İyilik Konutları'na bağışladı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfının, “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” sloganıyla Suriye’de inşa ettiği İyilik Konutları’na toplumun bütün kesimlerinden destek gelmeye devam ediyor.

Kampanya kapsamında Haber Merkezimize hemen hemen her gün, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını bağışlayan miniklerin haberleri ulaşıyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

bir destek de kendisi küçük, yüreği kocaman minikten geldi.

Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde hayri hizmet alanında faaliyet yürüten Türkiye Diyanet Vakfı, İdlib’e yönelik başlatmış olduğu “Bir İyilik Sıcak Bir Yuva” kampanyası devam ediyor.

Bu kapsamda Bilecik’te ailesi ile birlikte yaşayan 7 yaşındaki Utku Kemal Gözüm, kumbarasında biriktirdiği harçlıklarını “Bir İyilik Sıcak Bir Yuva” kampanyasına destek olmak için bağışladı.

Parayı teslim alan Hamidiye Kur’an Kursu Öğreticisi Asiye Karagöz, “Çok anlamlı ve umut verici bir bağış. Minik Utku’ya ve ailesine teşekkür ediyorum.” dedi.
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın