Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftülük, Ramazan'da 2 bin aileye yardım ulaştırdı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Bayburt İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bayburt Şubesi 2021 Ramazan ayında, ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda kolisi ulaştırdı.
 Müftülük, Ramazan'da 2 bin aileye yardım ulaştırdı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bayburt İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bayburt Şubesi, Ramazan ayında başlattığı kampanya ile ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda kolisi yardımında bulundu.

Hayırsever vatandaşların yardımlarıyla temin edilen ihtiyaç malzemeleri, din görevlileri tarafından tespit edilen ailelere ulaştırıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Konuyla ilgili Diyanet Haber’e açıklamalarda bulunan Bayburt İl Müftüsü Hasan Başoğlu, “Rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’da ihtiyaç sahibi ailelerin sofrasına bir lokma aş olmak ve onlara bayram sevinci yaşatmak için böyle bir vefa kampanyası düzenledik. İl Müftülüğümüzün organizasyonu ile sahaya inen din gönüllüsü kardeşlerimiz, hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında bir hayır köprüsü oluşturdu.” dedi. 

İki bin aileye yardım kolisi yardımında bulunduklarını belirten Müftü Başoğlu, “Desteklerini esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza ve din görevlisi kardeşlerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın