Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İslam toplumunun inşası geçlerle oluşacaktır

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Batman İl Müftülüğü, “Gençlik Koordinatörleri Bilgilendirme Toplantısı” düzenledi.
 İslam toplumunun inşası geçlerle oluşacaktır
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde gençlere yönelik çalışmaların istişare edilmesi amacıyla düzenlenen toplantıda, İl ve ilçelerde yürütülen gençlik çalışmaları ele alındı.

Müftülüklerin gençlere yönelik projeleri değerlendirilerek gençlik için yapılması gereken çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunulan toplantıda koordinatörlere hitap eden İl Müftüsü Turgut Erhan, şunları söyledi:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Gençlik çalışmalarımızı artırmalı ve gençlerle daha çok bir araya gelmeliyiz. Bizler teşkilat olarak ulaşamadığımız her bireyden Allah’a karşı sorumluyuz. Sorumluluk duygusuyla hareket edebilmeleri için, onlarla beraber kol kola girebileceğimiz bir gençlik inşa etmek gibi bir görevimiz var. Bunu asla unutmamalı ve bu hayra erişebilmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Asr-ı saadette olduğu gibi bugün de İslam toplumunun inşası geçlerle oluşacaktır.”

İl ve ilçe gençlik koordinatörlerinin katıldığı toplantı, gençlik çalışmalarından sorumlu İl Müftü Yardımcısı Esra Özdemir’in, planlanan projelere dair yaptığı sunumla tamamlandı.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın