Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Germencik'te "Diyanet Genç Ofis" açıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Aydın Germencik İlçe Müftülüğü bünyesinde “Diyanet Genç Ofis” açıldı.
 Germencik'te "Diyanet Genç Ofis" açıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Germencik İlçe Müftülüğü bünyesinde “Diyanet Genç Ofis” açıldı.

Gençlere yönelik dini, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerde bulunmak ve gençlerin akranlarıyla bir araya gelmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan “Diyanet Genç Ofis”in açılış programına Kaymakam Ayhan Işık, MYO Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sürmen, İlçe Müftüsü Selman Coşkun, Bld Bşk. Yrd. Aydın Bircan, mülki ve idari amirler ile din görevlileri katıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Diyanet İşleri Başkanlığının ülke genelinde yaptığı faaliyetlerle gençleri inanç, ibadet ve ahlak bütünlüğü içerisinde, her türlü kötü davranış biçimleri ve bağımlılıklardan uzak tutmayı hedeflediğini belirten İlçe Müftüsü Selman Coşkun, şöyle konuştu:

“Gençlerimizin kalplerinin sevgiyle ve bilgiyle aydınlanmasını istiyor ve bu çerçevede hizmetler yapmaya gayret ediyoruz. Doğru bilgi hedefimiz, sahih dini inanç amacımız, güzel ahlak misyonumuz, mutluluk ve huzuru Allah’a kullukta bulan bir gençlik yetiştirmek ise vizyonumuzdur. Gençlerimize yönelik maddi ve manevi hizmet üretmek ve sunmak için Diyanet camiası olarak buradayız. Hafta içi her gün görevlendirilen hocalarımız manevi danışmanlık ve farklı etkinliklerle gençlerimize yönelik çalışmalar yapmak için Genç Ofisimizde bulunacaklardır.”

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın