Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Uzaktan Kur’an eğitimi devam ediyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanlığınca, "Haydi Türkiye, Evden Kur'an Öğrenmeye" sloganıyla hayata geçirilen "Uzaktan Kur'an-ı Kerim Öğretim Programı" kapsamında, il ve ilçe müftülükleri koordinesinde vatandaşlar evlerinden Kur'an-ı Kerim öğreniyor.
 Uzaktan Kur’an eğitimi devam ediyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğünce; “Haydi Türkiye, Evden Kur’an Öğrenmeye” sloganıyla başlatılan “Uzaktan Kur’an-ı Kerim Öğretim Programı” kapsamında il ve ilçe müftülükleri çevrimiçi Kur’an-ı Kerim dersleri düzenliyor.

Bu kapsamda Artvin İl Müftülüğünce düzenlenen uzaktan Kur’an-ı Kerim dersleri ile çok sayıda vatandaş, evinden katıldığı derslerde Kur’an-ı Kerim öğreniyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Artvin İl Müftülüğü din görevlileri ve Kur’an kursu öğreticileri tarafından verilen çevrimiçi canlı derslerde, vatandaşlar Kur’an-ı Kerim öğrenebilmek için büyük gayret gösteriyor.

Artvin İl ve ilçe müftülükleri koordinesinde devam eden uzaktan eğitimlere şu ana kadar 146 kişinin katılım sağladığını ifade eden İl Müftüsü Hasan Güneş, evde kalınan bu günleri iyi değerlendirerek Kur’an-ı Kerim öğrenmenin çok güzel ve önemli bir çalışma olduğunu kaydetti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın