Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftülük vatandaşlara Diyanet dergilerini tanıttı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Artvin İl Müftülüğü, yaptığı kurum ve esnaf ziyaretleriyle, Diyanet İşleri Başkanlığınca yayınlanan dergi ve kitapları tanıtıyor.
 Müftülük vatandaşlara Diyanet dergilerini tanıttı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Artvin Müftülüğü, Diyanet yayınlarını tanıtmak amacıyla bir uygulama başlattı.

Bu kapsamda Müftülük personeli, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çıkan dergi ve kitapları tanıtmak amacıyla esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde ziyaretler gerçekleştiren din görevlileri, esnaf ve vatandaşlara Diyanet dergilerini tanıtarak abone olmalarına öncülük ediyor.

Artvin’de Diyanet dergilerinin 2021 yılı kapsamındaki ilk abonesi olan İl Müftüsü Hasan Güneş, din görevlilerinin esnaf ziyaretlerine eşlik ediyor.

Zengin içerikleriyle aylık olarak yayımlanan Diyanet dergilerinden vatandaşların istifade etmesini istediklerini belirten Müftü Güneş, “Diyanet yayın sorumlularımız ve din görevlilerimizle beraber, salgın tedbirleri kapsamında esnaf ve kurum ziyaretleri yaparak Diyanet yayınlarını tanıtıyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımıza özellikle gençler için hazırlanan ‘Geçerken‘ isimli dergi ile birlikte okul öncesi öğrenciler için hazırlanan ‘CİM‘ çocuk dergisine abone olmalarını tavsiye ediyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın