Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Giresun’da çocuklara ‘iyilik’ hediye edildi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Artvin İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubesi iş birliğinde başlatılan "Bir Bot, Bir Mont’’ projesi kapsamında hayırseverlerin desteği ile hazırlanan kışlık giyim malzemeleri, Giresunlu çocukların yüzünü güldürdü.
 Giresun’da çocuklara ‘iyilik’ hediye edildi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Artvin İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubesi iş birliğinde başlatılan “Bir Bot, Bir Mont’’ projesi kapsamında hayırseverlerin desteği ile hazırlanan kışlık giyim malzemeleri, Giresun’da çocuklara hediye edildi.

Artvin’de güzel bir iyilik hareketi başlattıklarını belirten İl Müftüsü ve TDV Artvin Şube Başkanı Hasan Güneş, “İyiliği yeryüzüne yaymak ve iyilikle yürekleri ısıtmak için Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubemiz çalışmalar yürütmektedir. Giresun’da yakın tarihte sel felaketinde mağdur olan çocukların yüzlerini güldürmek, iyilikle yüreklerini ısıtmak için bir yardım kampanyası düzenledik. Bu kış çocuklara bayram olsun dedik ve gönüllülerimizin, hayırseverlerimizin çalışmaları ile toplanan nakdî yardımlarla birlikte bot ve monttan oluşan yardımı kardeş şehrimiz Giresun’a götürdük. Rabbim kabul eylesin inşallah. Hayırseverlerimize ve bu iyilik hareketine öncü olan din görevlilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın