Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Artvin'de minikler uzaktan eğitimle Kur’an-ı hatmetti

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Artvin İl Müftülüğüne bağlı Yeni Mahalle 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, salgın sürecinde uzaktan eğitimle Kur’an’ı Kerim okumayı öğrenerek baştan sona okudu.
 Artvin'de minikler uzaktan eğitimle Kur’an-ı hatmetti
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Artvin’de koronavirüs tedbirleri kapsamında uzaktan eğitime devam eden Yeni Mahalle 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencilerinden Elif Liya İspirli (6), uzaktan eğitimle Kur’an’ı Kerim okumayı öğrenerek hatmetti.

Kur’an’ı Kerimi baştan sona okuyan öğrencileri kabul eden Artvin İl Müftüsü Hasan Güneş, “Kur’an okumak için öncelikle Elif-Ba’yı öğrenen minik öğrencimiz, azimli çalışmaları sonucunda Kur’an-ı Kerim okumaya geçti. Büyük başarı gösteren öğrencimizi, ailesini ve kurs öğreticisi hocamızı kutluyorum.” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Öğrencilerin Kur’an-ı Kerimi ve Hz. Peygamberin hayatını öğrenmek için ilgi gösterdiklerini ifade eden Müftü Güneş, çocukların ahlaklı, erdemli ve adil bireyler olarak yetiştirilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ve gelecek nesillere güzel bir dünyayı miras bırakmanın ancak onları iyi yetiştirmekle mümkün olabileceğini kaydetti.

Minikler tarafından okunan Kur’an’ı Kerimlerin hatim duasını yapan Müftü Güneş, minik öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Dua programına Kur’an Kursu Öğreticisi Habibe Emin ve miniklerin aileleri de katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın