Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Miniklerden yaşlılara ziyaret

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Antalya Alanya İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kursu öğrencileri, "Yaşlılar Haftası" etkinlikleri kapsamında yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret etti.
 Miniklerden yaşlılara ziyaret
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Alanya İlçe Müftülüğüne bağlı Şükrü Gündoğmuş 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencileri, “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Kur’an kursu öğreticileri Hatice Görgülü ve Nurcan Öksüz nezaretinde gerçekleşen ziyarette minik öğrenciler, üzerinde ayet-i kerime ve hadis-i şerif yazılı olan çiçekleri yaşlılara takdim ederek yaşlılar haftalarını tebrik ettiler.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Minik öğrencileri ve Kur’an kursu öğreticilerini karşılarında gören yaşlı vatandaşlar ise ziyaretten duydukları sevinç ve mutluluklarını dile getirdiler.

Ziyaretlere dair Diyanet Haber’e açıklamalarda bulunan Kur’an Kursu Öğreticisi Hatice Görgülü, “4-6 yaş grubu Kur’an kursu öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerimize uygun bir şekilde yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Yaşlılar Haftası dolayısıyla da yaşlılarımızı evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler takdim ettik. Onların gönüllerini ve hayır dualarını aldık. Sadece Yaşlılar Haftası’nda değil her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ettik.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın