Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Hafızlığını uzaktan tamamlayan öğrenciler belgelerine kavuştu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Antalya Alanya İlçe Müftülüğüne bağlı Hayriye Hanım Kız Kur’an Kursu koordinesinde hafızlık eğitimini uzaktan tamamlayan öğrencilere hafızlık belgeleri takdim edildi.
 Hafızlığını uzaktan tamamlayan öğrenciler belgelerine kavuştu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Alanya İlçe Müftülüğüne bağlı Hayriye Hanım Kız Kur’an Kursu koordinesinde hafızlık eğitimini uzaktan tamamlayarak Diyanet İşleri Başkanlığınca yapılan Hafızlık Tespit Sınavı’ndan başarılı olan öğrencilere hafızlık belgeleri takdim edildi.

Bu kapsamda imam-hatip lisesi öğrencisi Fatma Nur Kaya ile Sümeyye Yazıcı, hafızlık belgelerini Alanya İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan’ın elinden aldı. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Salgına rağmen azimle çalışarak hafızlıklarını tamamlayan öğrencileri tebrik eden İlçe Müftüsü Dr. İlhan, “Müftülüğümüze bağlı Hayriye Hanım Kız Kur’an Kursumuzda hafızlık eğitimlerini tamamlayan ve Diyanet İşleri Başkanlığımızca gerçekleştirilen Hafızlık Tespit Sınavı’nda başarılı olan iki kardeşimiz daha hafızlık belgesi almaya hak kazandı. Bizler de kardeşlerimize hafızlık belgelerini takdim ettik. Koronavirüse rağmen azimle çalışarak hafızlıklarını tamamlayan kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Bu vesileyle bu zorlu süreçte hafızlarımızın yetişmesinde katkısı olan anne-babalarına, Kur’an kursu öğreticilerimize ve maddi manevi destekte bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi


 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın