Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftülükten çevrim içi 'İşaret dili ile İlm-i Hâl’im' projesi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ankara İl Müftülüğü işitme engelli vatandaşlara yönelik çevrim içi eğitim başlattı.
 Müftülükten çevrim içi 'İşaret dili ile İlm-i Hâl’im' projesi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ankara İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından, işitme engelli vatandaşlara yönelik “İşaret Dili ile İlm-i Hâl’im” projesi başlatıldı.

Tüm dünyada etkisini devam ettiren Kovid-19 salgını, bir çok kurum gibi Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yürütülen eğitim faaliyetlerinde de köklü değişikler yapılmasına neden oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Salgınla birlikte vatandaşlara yönelik vaaz-irşat, Kur’an eğitimi, personele yönelik hizmet içi eğitimler gibi faaliyetleri dijital ortama taşıyan Diyanet İşleri Başkanlığı, faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Ankara İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından, pandemi döneminde işitme engelli vatandaşların din hizmetlerinden daha iyi faydalanması amacıyla “İşaret Dili ile İlm-i Hâl’im” projesi başlatıldı.

Toplumun tüm kesimine din hizmeti sunmak amacıyla çalışmalar yaptıklarını ve bu kapsamda işitme engelli vatandaşların da unutulmadığını belirten Ankara İl Müftüsü Dr. Yusuf Doğan, “İşitme engelli kardeşlerimizi İşaret Dili ile İlm-i Hâl’im programımıza bekliyoruz.“ dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın