Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftü Topçu: Öğrencimizin başarısı Ankara için büyük bir gururdur

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelindeki Kur’an kursu öğrencileri arasında düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması'nın "İç Anadolu Bölge Finali" gerçekleştirildi.
 Müftü Topçu: Öğrencimizin başarısı Ankara için büyük bir gururdur
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet işleri Başkanlığı tarafından her yıl Türkiye geneli Kur’an kursları arasında düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nın “İç Anadolu Bölge Finali” yapıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi gerçekleştirilen yarışmada komisyon üyelerinin değerlendirmesi sonucu yarışmaya Ankara’dan katılan Sincan İlçe Müftülüğü Şeyh Edebali Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu öğrencisi Mahmut Fatih Akbayrak ikinci oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Akbayrak’ı tebrik eden İlçe Müftüsü Mevlüt Topçu, “Öğrencimizin bu başarısı sadece kendi ve ailesi için değil bütün Sincan hatta Ankara için büyük bir gururdur. Bu başarı inşallah diğer arkadaşlarının da motivasyonunu arttırarak önümüzdeki süreçlerde daha büyük bir kitleyle daha büyük başarılara imza atarız.Bu vesileyle öğrencimizi, ailesini ve öğrencimizin hocası İsmail Özbek’ i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın