Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Mamak'tan "İyilik Konutları"na büyük destek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ankara Mamak İlçe Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfının Suriye'de savaş mağduru aileler için inşa ettiği İyilik Konutları'na din görevlileri ve hayırseverlerin desteği ile 27 adet briket ev bağışında bulundu.
 Mamak'tan "İyilik Konutları"na büyük destek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları’na destek artarak devam ediyor.

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Suriye’nin İdlib kentinde savaş mağduru aileler için “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” temasıyla inşa edilen İyilik Konutları’na, Mamak İlçe Müftülüğü din görevlileri ile hayırseverler 27 konut bedeli bağışta bulundu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından “Bir İyilik Sıcak Bir Yuva” temasıyla yürütülen iyilik konutu projesine destek olmak adına Ankara genelinde yardım kampanyası başlattıklarını ifade eden İlçe Müftüsü Necmettin Saydan, yardım kampanyası kapsamında 27 briket ev bedelinin Mamak Müftülüğü din görevlileri ve hayırseverlerin desteği ile toplandığını kaydetti.

İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilecek 27 İyilik Konutuna ‘Mamak Evleri’ isminin verileceğini belirten İlçe Müftüsü Saydan, kampanyaya destek veren din görevlileri ile hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın