Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İl birincileri belli oluyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ankara İl Müftülüğü, "2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası" etkinlikleri kapsamında "Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması" düzenledi.
 İl birincileri belli oluyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığınca “2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında görevlilerine yönelik düzenlenen “Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması” kapsamında il birincileri belirleniyor.

Ankara İl Müftülüğünce yapılan yarışma sonucunda İl birincisi belli oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Komisyon üyelerinin değerlendirmeleri sonucu Sincan İlçe Müftülüğü Törekent Kız Kur’an Kursu Öğreticisi Fatma Aytaç, “Hafızlık” kategorisinde İl birincisi oldu.

Aytaç için görev yaptığı Sincan İlçe Müftülüğünde “Ödül Töreni” düzenlendi. 

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde düzenlenen törende İlçe Müftüsü Mevlüt Topçu, Kur’an Kursu Öğreticisi Aytaç’ı tebrik ederek çeşitli hediyelerle birlikte kitap seti takdim etti.

İlçe Müftüsü Topçu, “Bu başarı Sincan için büyük bir gururdur. Son zamanlarda Sincan’da görevli hocalarımız ve öğrencilerimiz büyük başarılara imza atıyor. Bizlere böyle bir gururu yaşattığı için Kur’an Kursu Hocamıza ve ailesine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Kur’an Kursu Öğreticisi Aytaç, 23 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek Bölge Finali’ne katılmaya hak kazandı.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın