Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyane'tin genç gönüllüleri, sokak hayvanlarını unutmuyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ankara Pursaklar İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından “Yaradan’a İtaat, Yaratılana Merhamet” sloganıyla “Onlar da Bize Emanet” isimli proje hayata geçirildi.
 Diyane'tin genç gönüllüleri, sokak hayvanlarını unutmuyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ankara İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü “Etkinlik Takvimi Projesi” kapsamında Pursaklar İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından “Onlar da Bize Emanet” isimli proje hayata geçirildi.

“Yaradan’a İtaat, Yaratılana Merhamet” sloganıyla yürütülen proje kapsamında kış günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları  için barınak ve mama kapları hazırlandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Cuma hutbesinin konusundan yola çıkarak camide öğrendiklerini hayata geçiren genç gönüllüler; Altınova Diyanet Gençlik Merkezinde gençlik koordinatörleri rehberliğinde hazırladıkları ‘Kuş Evleri’ni cami, park ve müftülük bahçesine yerleştirdi.

Pursaklar İlçe Müftüsü Nihat Sevil ile birlikte Pursaklar Belediyesi Kedi Barınağı’nı ziyaret eden gençler, veterinerlerden sokak hayvanları hakkında bilgi alarak sokak hayvanları için yemleme çalışmasında da bulundu.

Sokak hayvanları için ilçede farkındalık oluşturan projenin din görevlileri ve vatandaşların katılımıyla devam edeceği bildirildi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın