Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bölge birincisi Ankara’dan

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanlığınca "2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası" münasebetiyle ülke genelinde düzenlenen yarışmalarda bölge elemeleri devam ediyor.
 Bölge birincisi Ankara’dan
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

“2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığınca imam hatip, müezzin kayyım ve Kur’an kursu öğreticileri arasında çeşitli yarışmalar düzenleniyor.

İllerde yapılan elemelerde birinci olan kadın din görevlilerinin katılımıyla bölge finalleri gerçekleştiriliyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bu kapsamda “Kadın Din Görevlileri Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması 8. Bölge Finali” gerçekleştirildi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi gerçekleştirilen 8. Bölge Kadın Din Görevlileri Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’na; Kırıkkale, Çankırı, Karabük, Bolu, Kastamonu, Ankara, Eskişehir, Zonguldak, Düzce ve Bartın’da birinci olan kadın din görevlileri katıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanlığı koordinesinde oluşturulan sınav komisyonunun değerlendirmeleri sonucunda, Ankara birincisi olarak yarışmaya katılan Sincan Törekent Kız Kur’an Kursu Öğreticisi Fatma Aytaç bölge birincisi oldu.

Bölge birincisi olarak Türkiye finaline katılmaya hak kazanan Aytaç’ı tebrik eden Sincan İlçe Müftüsü Mevlüt Topçu, “Hocamız, karakteri ve çalışkanlığı ile bizlerin ve sosyal çevresinin her zaman takdir ettiği birisi.” dedi.
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın