Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş'tan TDV Heyetine ve Pakistan'a geçmiş olsun mesajı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Pakistan'ın Ketta şehrindeki TDV heyetinin de konakladığı otelde meydana gelen patlama nedeniyle bir geçmiş osun mesajı yayınladı.
 Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş'tan TDV Heyetine ve Pakistan'a geçmiş olsun mesajı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Pakistan‘ın Ketta şehrindeki TDV heyetinin de konakladığı otelde meydana gelen patlama nedeniyle kişisel sosyal medya hesaplarından bir geçmiş osun mesajı yayınladı.

Ramazan yardım faaliyetleri için Pakistan’da bulunan TDV heyetine ve Anadolu Ajansı ekiplerine geçmiş olsun dileyen Başkan Erbaş mesajında şu ifadelere yer verdi:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Ramazan programı için bölgede bulunan Türkiye Diyanet Vakfı ekiplerimize, Anadolu Ajansı ekiplerimize ve Pakistan halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bombalı saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

Ramazan programı için bölgede bulunan Türkiye Diyanet Vakfı ekiplerimize, Anadolu Ajansı ekiplerimize ve Pakistan halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bombalı saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. https://t.co/lPRaA949hw

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) April 21, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın