Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Güney Kıbrıs’taki cami saldırısına sert tepki

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Limasol kentine bağlı Episkopi Köyü'ndeki cami saldırısı nedeniyle bir kınama mesajı yayımlayan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Mabetlerimizi hedef alan bu saldırgan tutumun sorumlularının bir an önce tespit edilerek yargıya sevk edilmesini bekliyoruz.” dedi.
 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Güney Kıbrıs’taki cami saldırısına sert tepki
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Limasol kentine bağlı Episkopi Köyü’ndeki bir camiye yapılan saldırı nedeniyle kınama mesajı yayımladı.

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nde bulunan camiye yönelik saldırıya sert tepki gösteren Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, “Mabetlerimizi hedef alan bu saldırgan tutumun sorumlularının bir an önce tespit edilerek, yargıya sevk edilmesini bekliyoruz.” dedi

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan Güney Kıbrıs’taki cami saldırısına kınama

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Limasol kentine bağlı Episkopi köyünde bulunan bir camiye yönelik gerçekleştirilen saldırıyı kınayan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

“Güney Kıbrıs Limasol kentine bağlı Episkopi köyünde camiye yönelik gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Mabetlerimizi hedef alan bu saldırgan tutumun sorumlularının bir an önce tespit edilerek, yargıya sevk edilmesini bekliyoruz.”

Güney Kıbrıs Limasol kentine bağlı Episkopi köyünde camiye yönelik gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyorum.

Mabetlerimizi hedef alan bu saldırgan tutumun sorumlularının bir an önce tespit edilerek, yargıya sevk edilmesini bekliyoruz.

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) March 26, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın