Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Taksim Camii milletimize hayırlı olsun

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Taksim Camii'nin 28 Mayıs 2021 (yarın) Cuma namazıyla birlikte ibadete açılacağını duyurdu.
 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Taksim Camii milletimize hayırlı olsun
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajda Taksim Camii’nin 28 Mayıs 2021 (yarın) Cuma namazıyla birlikte ibadete açılacağını duyurdu.

Taksim Camii’nin hayırlı olması temnennisinde bulunan Başkan Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Mimarisi ve içerisinde yer alan bölümleriyle bir külliye olma özelliği taşıyan Taksim Camii, 28 Mayıs’ta Cuma namazı ile birlikte ibadete açılıyor. Cenab-ı Hak kıyamete kadar minarelerinden ezan seslerini eksik etmesin. Milletimize ve tüm İslam alemine hayırlı olsun.”

Mimarisi ve içerisinde yer alan bölümleriyle bir külliye olma özelliği taşıyan Taksim Camii, 28 Mayıs’ta Cuma namazı ile birlikte ibadete açılıyor.
Cenab-ı Hak kıyamete kadar minarelerinden ezan seslerini eksik etmesin. Milletimize ve tüm İslam alemine hayırlı olsun. pic.twitter.com/v4GYG44xYO

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) May 27, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın