Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: İslamofobi, İçinde ırkçılık barındıran bir İslam düşmanlığıdır

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan "Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu"nun hayırlara vesile olmasını diledi.
 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: İslamofobi, İçinde ırkçılık barındıran bir İslam düşmanlığıdır
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde; “Yalan Haber, Nefret Söylemi ve Kültürel Irkçılık Kıskacında İslam” temasıyla Ankara’da düzenlenecek olan “Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

İslamofobi’yi karanlık bir proje olarak nitelendiren Başkan Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“İslamofobi, İslam’ı ve Müslümanları bir korku ve tehdit unsuru gibi göstermeye çalışan karanlık bir projedir. Bir insanlık suçudur. Akıl tutulmasıdır. İçinde ırkçılık barındıran bir İslam düşmanlığıdır.

#MedyaveİslamofobiSempozyumu”

İslamofobi, İslam’ı ve Müslümanları bir korku ve tehdit unsuru gibi göstermeye çalışan karanlık bir projedir. Bir insanlık suçudur. Akıl tutulmasıdır. İçinde ırkçılık barındıran bir İslam düşmanlığıdır. #MedyaveİslamofobiSempozyumu pic.twitter.com/eNnrvcEXqF

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) May 23, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın