Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Başkan Erbaş'tan 'Hac Sempozyumu' paylaşımı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Değişen ve Gelişen Şartlar Bağlamında Hac” başlığıyla 1 Nisan Perşembe günü başlayacak olan “Uluslararası Hac Sempozyumu'nun hayırlara vesile olmasını diledi.
 Başkan Erbaş'tan 'Hac Sempozyumu' paylaşımı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünce “Değişen ve Gelişen Şartlar Bağlamında Hac” başlığıyla düzenlenen  “Uluslararası Hac Sempozyumu” Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın katılımıyla 1 Nisan Perşembe günü başlayacak.

Diyanet İsleri Başkanlığınca yürütülen hac hizmetlerinin değerlendirilmesi, güncel şartlar çerçevesinde hac hizmetlerine yeni bir ufuk ve vizyon kazandırılması, hizmet kalitesinin artırılması amacıyla düzenlenecek sempozyumun hayırlara vesile olmasını temenni eden Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş; kişisel sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından “Değişen ve Gelişen Şartlar Bağlamında Hac” başlığıyla düzenlenen ve yarın Ankara’da başlayacak olan Uluslararası Hac Sempozyumunun hayırlı sonuçlara vesile olmasını temenni ediyorum. pic.twitter.com/bJBMOG26Dl

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) March 31, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın