Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Başkan Erbaş'tan bayram namazı için maske, mesafe hatırlatması

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, sosyal medya hesaplarından Ramazan Bayramı namazına ilişkin yayınladığı mesajda "maske, mesafe" hatırlatması yaptı.
 Başkan Erbaş'tan bayram namazı için maske, mesafe hatırlatması
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, sosyal medya hesaplarından Ramazan Bayramı namazına ilişkin mesaj yayınladı.

Başkan Erbaş, Ramazan bayramı günü tüm camilerle bayram namazının eda edileceğini belirtti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Erbaş, namaza gidecek vatandaşlara uyarıda bulunarak, “Namazımızı, ikametimize en yakın olan camimizde kılalım, maske ve mesafe kurallarına riayet edelim.” ifadelerini kullandı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: 

“Yarın sabah Bayram namazımızı ülkemizin tüm camilerinde kardeşlerimizle birlikte eda edeceğiz İnşallah. Namazımızı, ikametimize en yakın olan camimizde kılalım, maske ve mesafe kurallarına riayet edelim.”

Yarın sabah Bayram namazımızı ülkemizin tüm camilerinde kardeşlerimizle birlikte eda edeceğiz İnşallah. Namazımızı, ikametimize en yakın olan camimizde kılalım, maske ve mesafe kurallarına riayet edelim. Rabbim hastalarımıza şifa versin, salgın hastalıktan tüm insanlığı korusun. pic.twitter.com/d6PI59MwR4

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) May 12, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın