Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Başkan Erbaş Dünya kamuoyuna sordu! "Yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri hangi dinlerin mensuplarıdır?"

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu açılışında, "Yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri hangi dinlerin mensuplarıdır?" diye sordu.
 Başkan Erbaş Dünya kamuoyuna sordu! "Yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri hangi dinlerin mensuplarıdır?"
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Dünya kamuoyuna seslenen Başkan Erbaş “Dünya kamuoyuna sormak istiyorum, bugün yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri olarak; dünyayı özel mülkü zanneden sapkın siyonist inanış ve kendince tanrıyı kıyamete zorlayan evanjelist anlayış sahipleri hangi dinlerin mensuplarıdır?” diye sordu.

Bugün yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri olarak; dünyayı özel mülkü zanneden sapkın Siyonist inanış ve kendince Tanrıyı kıyamete zorlayan evanjelist anlayış sahipleri hangi dinlerin mensuplarıdır? pic.twitter.com/dgrR3nqHvO

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) May 25, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın