Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Başkan Erbaş: Bu zihniyetin işgal politikalarına ve zorbalıklarına bir an önce son verilmelidir

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
İşgalci İsrail'in Mescid-i Aksa'ya düzenlediği saldırıyı şiddetle kınayan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "İnsanlığa ve kutsallara saygısı kalmamış, hukuktan ve ahlaktan yoksun bu zihniyetin işgal politikalarına ve zorbalıklarına bir an önce son verilmelidir." dedi.
 Başkan Erbaş: Bu zihniyetin işgal politikalarına ve zorbalıklarına bir an önce son verilmelidir
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, işgalci İsrail’in Mescid-i Aksa’ya düzenlediği saldırıyı şiddetle kınadı.

Kişisel sosyal medya hesaplarından bir mesaj yayınlayan Başkan Erbaş, işgalci İsrail’in işgal politikalarına ve zorbalıklarına bir an önce son verilmesi gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“İşgalci İsrail’in bugün ses bombalarıyla ilk kıblemiz #MescidiAksa’ya ve Müslümanlara yönelik saldırısını şiddetle kınıyorum.

İnsanlığa ve kutsallara saygısı kalmamış, hukuktan ve ahlaktan yoksun bu zihniyetin işgal politikalarına ve zorbalıklarına bir an önce son verilmelidir.”

İşgalci İsrail’in bugün ses bombalarıyla ilk kıblemiz #MescidiAksa’ya ve Müslümanlara yönelik saldırısını şiddetle kınıyorum.

İnsanlığa ve kutsallara saygısı kalmamış, hukuktan ve ahlaktan yoksun bu zihniyetin işgal politikalarına ve zorbalıklarına bir an önce son verilmelidir.

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) May 7, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın