Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Başkan Erbaş: Allah’ın, meleklerin, tüm insanların laneti, zalimlerin üzerine olsun

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Gazze’de masumları hedef alan işgalci İsrail’e sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajla sert tepki gösterdi.
 Başkan Erbaş: Allah’ın, meleklerin, tüm insanların laneti, zalimlerin üzerine olsun
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Gazze’de masumları hedef alan işgalci İsrail’e sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajla sert tepki gösterdi.

İşgalci israil, Mescid-i Aksa, Kudüs ve Gazze’ye yönelik saldırılarına devam ediyor. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Tüm dünyanın gözleri önünde Filistin halkına soykırım yapıldığının altını çizen Prof. Erbaş, “Allah’ın meleklerin ve tüm insanların laneti zalimlerin üzerine olsun” dedi.

Başkan Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Mescid-i Aksa’ya ve Müslümanlara yönelik saldırılarını sürdüren İşgalci İsrail, bu akşam Gazze’de masumları hedef alıyor. Tüm dünyanın gözü önünde Filistin halkına karşı büyük bir soykırım yapılmaktadır. Allah’ın, meleklerin, tüm insanların laneti, zalimlerin üzerine olsun.”
 

Mescid-i Aksa’ya ve Müslümanlara yönelik saldırılarını sürdüren İşgalci İsrail, bu akşam Gazze’de masumları hedef alıyor. Tüm dünyanın gözü önünde Filistin halkına karşı büyük bir soykırım yapılmaktadır. Allah’ın, meleklerin, tüm insanların laneti, zalimlerin üzerine olsun.

— Prof. Dr. Ali Erbaş (@DIBAliErbas) May 10, 2021

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın