Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ramazan ayında kardeşler unutulmadı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ağrı İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Ağrı Şubesi, ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarını sürdürüyor.
 Ramazan ayında kardeşler unutulmadı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ağrı Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Ağrı Şubesi, “Kardeşlerini Unutma, Beklenen Sensin sloganıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara alışveriş kartı, kıyafet ve gıda kolileri ulaştırıyor.

TDV gönüllüleri ile birlikte dağıtım faaliyetine katılan İl Müftü Vekili Murat Sarı, “Yıllardır ülkemizde ve tüm dünyada iyilik faaliyetleri sürdüren Türkiye Diyanet Vakfı, bu yıl ‘Kardeşlerini Unutma, Beklenen Sensin’ sloganıyla başlattığı yardım kampanyasıyla ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardım eli uzatıyor. Bizler de Müftülük ve TDV Ağrı Şubesi olarak, hayırsever vatandaşlarımızın Şubemize yapmış olduğu bağışları, emanet bilinciyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere bir çalışma içerisindeyiz. Ramazan ayı boyunca göçmen ailelerin de içerisinde bulunduğu yaklaşık bin aileye gıda kolisi, alışveriş yardım kartı ve kıyafet yardımı ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu yardımlarımız imkanlar dahilinde her zaman devam edecek.” diye konuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Müftülük ve TDV Şubesi olarak her zaman vatandaşların hizmetinde olduklarını belirten Sarı, yardım kampanyasına destek veren hayırseverlere, TDV gönüllülerine ve din görevlilerine teşekkür etti. 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın