Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Pardus sisteminde görev alan personel ödüllendirildi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyanet İşleri Başkanlığı, yerli ve milli işletim sistemi olan PARDUS’un il ve ilçe müftülüklerinde kullanımı noktasında görev alan personeli "Başarı Belgesi" ile ödüllendirdi.
 Pardus sisteminde görev alan personel ödüllendirildi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Yelmi ve milli işletim sitemi olan PARDUS‘un il ve ilçe müftülüklerince kullanımına destek olan personele “Başarı Belgesi” verildi.

Ağrı İl ve ilçe müftülüklerinde PARDUS işletim sisteminin kurulumunu sağlayan İl Müftülüğü personeli, “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İl Müftülüğünde düzenlenen Belge Takdim Töreni’nde konuşan Ağrı İl Müftüsü Tandoğan Topçu, “Ülkemizin gelişiminin hızlanması, yerli teknoloji ve ürün üretiminin arttırılmasıyla ve milletimizin yerli ürünleri tercih konusunda bilinçlendirilmesiyle mümkündür. Bu bilinçle Diyanet İşleri Başkanlığımız her alanda olduğu gibi yine yerli ve milli ürünleri kullanmayı tercih ve teşvik ederek bu konuda da milletimize rehberlik etmiştir. Bu doğrultuda gösterdikleri gayret ve hizmet anlayışlarından dolayı teknik personelimize, şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın