Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Pandemide milletimizin hizmetine koşan din görevlilerimiz, bir kez daha örnek olmuştur

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ağrı Valiliği, koronavirüsle mücadelede en ön saflarda yer alan Ağrı Müftülüğü personelini, ‘‘Başarı Belgesi’’ ile ödüllendirdi.
 Pandemide milletimizin hizmetine koşan din görevlilerimiz, bir kez daha örnek olmuştur
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında din görevlileri, Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde 81 ilde ve tüm ilçelerde, il ve ilçe müftülükleri koordinesinde yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlar için seferber oldu.

Ağrı Valiliği koordinesinde, pandeminin başından beri mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşın hizmetinde olan Ağrı Müftülüğü din görevlileri, Valilik tarafından “Başarı Belgesi” ile taltif edildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Din görevlilerine hitaben Ağrı Valisi Dr. Osman Varol imzasıyla gönderilen “Başarı Belgesi” takdim töreninde konuşan İl Müftüsü Tandoğan Topçu; “İnsanlığın maddi ve manevi sıkıntılarını gidermek için her zaman fedakârca çalışan Diyanet personeli, ülkemizin içinde bulunduğu zorlu pandemi sürecinde de tereddüt etmeden milletimizin hizmetine koşarak örnekliğini bir kez daha göstermiştir. Tüm Müftülük çalışanlarına gösterdikleri yüksek performans ve hizmet anlayışlarından dolayı, şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim.” dedi.

Öte yandan İl Müftüsü Tandoğan Topçu, yeni atanan ilçe müftüleri ile bir araya geldi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın