Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftü Topçu: Başkanlığımız koordinesinde sayısız eğitim projesini hayata geçirdik

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ağrı Eğitime Destek Platformu Ocak ayı toplantısına katılan Ağrı İl Müftüsü Tandoğan Topçu, “Başkanlığımız koordinesinde sayısız eğitim projesini hayata geçirdik” dedi.
 Müftü Topçu: Başkanlığımız koordinesinde sayısız eğitim projesini hayata geçirdik
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’nun başkanlığında Sivil Toplum Kuruluşları ve Kurum Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda okullardaki seçmeli dersler konusu, imam hatip okullarının durumu ve bu okullardaki sorunlar ile çözüm yolları istişare edildi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi olarak düzenlenen toplantıda konuşan Ağrı İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Ağrı Şube Başkanı Tandoğan Topçu, “TDV ve Müftülük olarak bizler eğitim adına her projeyi gerek cami vaazlarında gerekse sosyal medya hesaplarımızdan desteklemekte ve katkı sunmaktayız. Dinimiz, insanın daima arayış içinde olması gerektiğini, eğitim ve öğretimle her zaman iç içe bulunmasını istemektedir. Başkanlığımız koordinesinde sayısız eğitim projesini hayata geçirdik ve çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Kurumum adına, doğru eğitim için faaliyet gösteren kurumlara ve katkı sunan destek veren herkese teşekkür ederim.” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın