Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Gençlik koordinatörleri Tanıtım ve İstişare Toplantısı'nda buluştu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ağrı İl Müftülüğü, “Gençlik Koordinatörlüğü Tanıtım ve İstişare Toplantısı” düzenledi.
 Gençlik koordinatörleri Tanıtım ve İstişare Toplantısı'nda buluştu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ağrı İl Müftülüğü, İl ve ilçelerde yürütülen gençlik faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla “Gençlik Koordinatörlüğü Tanıtım ve İstişare Toplantısı” düzenledi.

İl Müftü Vekili Murat Sarı başkanlığında koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek düzenlenen toplantıda gençlik çalışmaları değerlendirildi, daha fazla gence ulaşabilme noktasında bilgi alışverişinde bulunuldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ayrıca İl genelinde yürütülen gençlik çalışmaları ele alındı, müftülüklerin gençlere yönelik projeleri değerlendirildi ve yeni dönem eylem planları belirlendi.

Toplantıda koordinatörlere hitap eden Müftü Vekili Sarı, “Genç demek gelecek demektir. Bu yüzden gençliği kazanan toplum geleceğini de kazanır. Başkanlığımızın gençlik çalışmalarına önem vererek en yoğun faaliyet gösterdiği alan olması bu sebepledir. Bizler, görevimiz ve konumumuz gereğiyle bu alanda ayrıca sorumluyuz. Öyleyse gençlerimizi İslam’ın öğretileriyle donatarak, doğruyla yanlışı hakkıyla bilen, milli ve manevi değerlerini koruyacak ve yaşatacak bir nesil haline getirmeliyiz. Çalışmalarımızda en güzel örnek olan Peygamberimizi rehber edinmeli ve O’nun hayatını gençliğe aktararak gençlere ışık olmalıyız.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın