Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Arpacı: Bayram sevincini tüm coğrafyalara taşımalıyız

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Ağrı İl Müftülüğü, din görevlilerine yönelik, “Türkiye Diyanet Vakfı 2021 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Tanıtım Ve İstişare Toplantısı" düzenledi.
 Arpacı: Bayram sevincini tüm coğrafyalara taşımalıyız
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ağrı İl Müftülüğü, personelin bilgilendirilmesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde sürdürülen 2021 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Organizasyonu’nun daha geniş kitlelere ulaştırılması amacıyla tanıtım ve istişare toplantısı düzenledi.

Koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek gerçekleştirilen toplantıda konuşan İl Müftü Yardımcısı Kemal Arpacı, “kurbanın yakınlaşma anlamına geldiğini” belirterek şunları kaydetti: 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Vekaleten kurban programı, hayır sahiplerinin kurban ibadetini yerine getirmesine yardımcı olarak ihtiyaç sahiplerine yardım eli olmaktadır. Bu büyük organizasyon vesilesiyle mesafe tanımaksızın ihtiyaç sahibi olan her bölgeye kurban etleri ulaştırarak kardeşlerimizle yakınlaşıyoruz. Bizler görevimiz gereği bu organizasyonun merkezinde yer almaktayız. Bu sebeple bizleri bekleyen kardeşlerimize mahcup olmamak için bayram sevincinin tüm coğrafyalara taşınması için canla başla çalışmalıyız.”

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın