Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Din görevlileri İdlib’e sıcak bir yuva olmaya devam ediyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Adıyaman Tut İlçe Müftülüğü din görevlileri, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları'na konut bağışında bulunarak destek oldu.
 Din görevlileri İdlib’e sıcak bir yuva olmaya devam ediyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları’na destek artarak devam ediyor.

Tut İlçe Müftülüğünde hizmet veren 20 din görevlisi, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları’na konut bağışında bulunarak destek oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İlçe Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Şubesi Başkanı Hilmi Benli; “Tut İlçe Müftülüğü din gönüllüleri Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Suriye’de savaş mağdurlarına yönelik Bir İyilik Sıcak Bir Yuva sloganıyla yürüttüğü iyilik konutları projesine destek oldu. Küçük bir ilçeyiz. Müftülük personeli, başlatılan kampanyaya daire personelimiz, İmam- Hatip, Müezzin-Kayyım ve Kur’an Kursu Öğreticileri,  kısa süre içerisinde 12.820 TL’yi iyilik konutları yaptırılmak üzere bağışta bulundular. Kışın etkisini göstermesiyle birlikte çamur deryası içerisinde kalan çadır kentlerde yaşam mücadelesi veren savaş mağduru aileler Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yaptırılan iyilik konutları ile sıcak bir yuvaya kavuşuyor. İnşallah en kısa zamanda kendi topraklarına ve evlerine dönerler. Kardeşleri olarak katkı sağlamış olduk. Destek veren tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın